Dünya’yı Etkileyen Virüs

Uzun süredir tüm Dünya’yı etkisi altına alan corona insanların sağlığını büyük oranda tehdit etmekte ve önlemler alınmadığı takdirde ölümle sonuçlanmaktadır. Bu nedenle uzmanların şiddetle yapmış oldukları uyarıların dikkate alınması gerekmektedir. Yalnızca bize değil çevremizdeki sevdiklerimiz için de tehdit oluşturan korona belirtileri gösterdiğimizde en yakın sağlık kurumuna zaman kaybetmeden başvurmalıyız.NTH M71 05

Corona teşhis merkezimiz sizler için hizmet vermektedir. Herhangi bir belirti hissettiğinizde merkezimize gelerek corona testi yaptırabilirsiniz. Size yapılan korona testi anında sonuç vermekte ve gerekli olan tedavi için adım atılmaktadır. Korona teşhis merkezimiz sizlere her türlü testi uygulama kapasitesine sahip olmakla beraber uzman ve profesyonel kadrosu ile çalışmaktadır.

Sonuç Veren Testler

Korona başlangıcı tespit edilen kişiler zaman kaybetmeden karantina altına girmeli ve belirlenen gün kadar kimse ile temas etmemelidir. Bizler bu süreçte her bireye %100 sonuç veren testler ile hizmet vermekteyiz. Merkezimizde gerekli olan tüm ekipmanları bulunduruyoruz. Dünya’da en son çıkan testleri bünyemizde bulundurarak gerekli olan çalışmaları yapıyoruz. Kesin tanı koyduğumuz testler ile virüsü kapmış olup olmadığınız anında ortaya çıkmaktadır. Yapılan testler sayesinde daha birçok insan bu virüse yakalamaktan kurtulmakta ve sağlıklı yaşamını sürdürmektedir. Belirtileri gösteren bireyler zaman kaybetmeden söylenen uyarıları dikkate almalı ve üstüne düşen tedavi yöntemini uygulamalıdır. Her geçen gün çok daha fazla insana ulaşarak testlerimizi yapmayı hedefliyoruz.

 

kutlucanhealth
kutlucanhealth