Blog Single

17 Ara

Covit-19 Belirtileri

Tüm dünyada bulaşıcılığı giderek artan ve milyonlarca insanı enfekte eden korona ülkemizde de artarak devam etmektedir. Zamanla genetik yapısında mutasyona uğrayan virüs, vücut sisteminde farklı belirtilere de yol açmaya devam etmektedir.

ROLL UP BANNER COVID 19 SYMPTOMS

  • Yüksek ateş
  • Yorgunluk
  • Kuru öksürük
  • Tat ve koku kaybı

Gibi yaygın belirtiler gösteren virüs, farklı bünyelerde daha az rastlanan belirtileri de beraberinde getirmektedir. Virüs yayılmaya ve mutasyona uğramaya devam ettikçe gösterdiği belirtiler de farklı olmaya devam edecektir. Sitede yer alan online testler de bu doğrultuda güncellenerek sizlere evden corona teşhis imkanı sunmaya devam edecektir.                                                                                                                                                                                                                 

Covit-19 Test Yöntemleri

Korona teşhis amacıyla online testler de uygulayabilirsiniz. Korona başlangıcı virüsün kendini belli etmeden ilerlemesi sonucuyla da gerçekleşebilir. Her metabolizma bu virüse farklı tepkiler oluşturabilir. Birçok insan kendisine virüs bulaştığını düşünerek paniğe kapılmakta ve ilk olarak fiziksel muayene ile test yöntemine başvurmaktadır. Fakat corona diğer solunum yolu hastalıklarıyla benzer belirtiler taşıdığı da unutulan konulardan biridir.

4 1

Koronavirüs Online Test

Site üzerinde yer alan testler sayesinde, korona test uygulamasını online şekilde yapabilirsiniz. Farklı evreler halinde yer alan testlerde, birçok endişeye göre testleri uygulayarak evde yüksek oranda doğru teşhis koyabilir. Hastalığın en belirleyici semptomları doğrultusunda düzenlenen testler sayesinde corona testi yaparak, endişenizi giderebilirsiniz. Sonucun pozitif olması ya da negatif olup da ciddi belirtileri göstermeniz halinde, mutlaka bir sağlık kuruluşunda profesyonel test yaptırmanız önerilir.

Related Posts

Leave A Comment